Birgün zaman kayar elimden tutamam. Sel gibi akan gözyaslarımı kurutamam. Öylesine sendeyim öylesine bendesin, Unutmak istesemde artık unutamam.

Ilık bir rüzgar esti, Nereden geldi bilmiyorum... nereye gidiyorsun diye sordum.. Özlenen herşeye dedi.. Aklıma sen geldin.. Çünkü özlenen bir tek sendin...

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif, Sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun, Canım ağlamak istiyor yazmak bahane, Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı Ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben seninle onları aştım. Ve inanki seni seviyor olmak bile, Büyük bir nimet benim için...

Sen herzaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu bil SENİ SEVİYORUM !!!!!!

Gün birgün sevdalanmış geceye. Gecede yakamoz düşürmüş denize. O günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş, Ta ki güneş tutulup, gölge düşürene dek sevdalarına.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmur damlaları kadar bol olsun O kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk Mutluluğu arayan mutsuzların umut ışığı olsun..

Senden ayrılacağımı her hatırladığımda, Dünya ayaklarımın altından kayar gibi oluyor. Çünkü sen benim için bir nefessin. Nefes almadan yaşayamam ki...

Zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana, Birgün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde, Nerede olduğunu öğrenmesemde, Yaşayacaksın hep içimde..

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak, Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK...

Yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, Bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, Neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda...

Seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun. Seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi göl oldun. Ben mi? Ben bu çöldeyim şimdi, Sende serabım hiç dokunamadığım.

Bir Dilenci gibi Kapına Geleceğim. Beni görünce tanıyamayacaksın. Para vereceksin; Param var diyeceğim! Ekmek vereceksin; Karnım Tok Diyeceğim! "Öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda: "Bir zamanlar Sana Verdiğim Kalbimi" Diyeceğim!

Umut yazıyorum bir kır çiçeğinin taç yaprağına. Nice soğuklara dayanıyorda Bir sözünle kırılıverir diye korkuyorum...

Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana Bir fırça koydum kutuya, Cennet resmi yapıp içine gir diye, Düşler serpiştirdim içine, Düş kurmayı unutma diye.

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım, Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork! Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Gecenin en karanlık ve en derin anında, Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor, Ve bir yıldız bana göz kırpıyor. EMİNİM Kİ SENSİN ! !

Hasret kapimda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir sehirde gözlerim onu ariyor... Ne zaman seni düsünsem güzel bir bahar bahçesi olur güz bahçeleri En karanliklarda bile uzanir bir el, kendiliginden açar sabaha perdeleri

Ben sevdanin sokaginda oturuyorum… Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin… Külü dudaklarin... Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun...

Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek..

eni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.

Adını gökyüzüne yazdım bulutlar sildi Kumsala yazdım dalgalar sildi En sonunda kalbime yazdım kimse silemedi.

Seni tanımadan önce yanlızlığı, Seni tanıdıktan sonra varlığımı, Seni sevdikten sonra yaşadığımı, Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumu anladım...

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni...

Dün kalbime atılmış bir tohum idin, Bugün ise köklerinle kalbimi saran bir çiçek.

Elimde denizde buldugum bir midye var, Denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı, Ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, İnanki bir tanem hergün yağmur yağardı...

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek, Gündüzleri yıldızları görebilmek marifet, Aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet

Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla, Küçücük melekler gönderdim, Seni öpmeye gelmediler mi?

Bugünü yaşıyorsam eğer, Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

Haritaya bakıyorum izin yok, Kitaplara bakıyorum yüzün yok, Sözlüklere bakıyorum ismin yok, Birde dönüp kendime bakıyorum, Senin benden başka adresin yok.

Bu gece pencereni açık bırak, Bir kuş uçurdum, biraz yorgun biraz ıslak, Başucuna bir tutam sevgi bırakacak.

Hep bir yıldız olmanı bekledim. Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye, Sonra vazgeçtim, Yıldız olursan ben ulaşamam diye...

Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer, Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.

Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan; Saçlarını okşayan her tanede BENİ HATIRLA !

İki yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !!

Ağlasam çizgi çizgi, Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum...

Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.

Seni unutmak zor, anlatmaksa imkansız, Sen unutuldukca hatırlanan, Anlattıkca bitmeyensin meleğim.

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime degse samanyolundan bir yildiz düser.

Askim yatagin, sevgim yorganin, yüregim yastigin olsun iyi uyu birtanem.

Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben aldim ki sen rahat uyu birtanem!

Istemem sevgili yüzüme gülme Eger ki sonunda aglatacaksan Istemem sevgilim ümitler verme Sonunda dünyamı karartacaksan

Her sey sagir içimde, ne siir ne musiki Dünyadan bezginligim dünyalar kadar eski Öylesine çözülmüs, öyle dagilmisim ki Bu ne bitmez ayrilik bu ne özlem diyorum

Beni çagirdigini bir defa duyabilsem Avuçlarimda ates, yorgun gözlerimde nem Aşarak denizleri bir gün kapina gelsem Basimi duvarlara vurup ölsem diyorum

Bir daha dünyaya gelsem Yine seni severdim Beni üzesin diye Beni deli divane edesin diye

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erisilmezsin Ama bir farkin var; onlar bin tane sen bir tanesin.

Sen benim hayatimda oldugun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir… Çünkü sen benim için daima teksin!

Önceleri hasreti hiç tatmadim, yarimden hiç ayri kalmadim, biter diye takvimlere baktim. Zor geldi ayrilik alisamadim.

Kendimi kör düşündüm, kötü oldum, Sağır olsaydım ne yapardım bilmem, Birde dilsiz hissettim , kalbim sızladı, Sensiz olsam ne yapardım dedim ve düşünürken öldüm!!

Eğer birgün bulusacağımız yere gelemezsem. Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet, Ölüm beni yakalamış demektir.

Birgün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa , Bilki o seni benden daha çok seviyor...

Dün kopan bir yaprakti,düsen bir kuru daldi Bugünden güzel degil bulacagin yarinda Aç ellerini bir bak yanan avuçlarinda Dün gitmis yarin yok bize bir bugün kaldi.

Bugün yeni bir meyhane kesfettim mezarligin karsisinda. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.

Her aşk bir yüreğin sesidir ve sabırla büyür! İçindeki sevgiyle, acıyla, inançla, öfkeyle,piser! Şarap gibi gün geçtikçe güzelleşir..

Uçsuz bucaksız gökyüzünde kanat çırpan martıların. Sonsuz huzuru anlatan denizin maviliğinde gördükleri, Kendi yansımaları kadar eşsiz hayat..... Gülümsedikçe ve umut ettikçe yaşamaya değer..

En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.

Gün aşırı özlemek güzel, Seni anımsayıp gülümsemek güzel, Seni senle yaşamak bambaşka bir güzel.

Ben senin gözbebeklerinde kaybolmayı sevdim, Seninleyken sana doyamamayı, Sensizkense doyasıya seni yaşamayı sevdim..

Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum. Şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum. Seni çok seviyorum...

Sahiller dalgayı nasıl beklerse, Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin...

En koyu mavilikleri avucuna, En içten mutlulukları gözlerine, En derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum. Her zaman sevgiyle kal.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, Yüreğim yastığın olsun iyi uyu BİRTANEM !!

Ne zaman tutsam ellerini, Gözlerimin önünden mevsimler geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değse Samanyolundan bir yıldız düşer...

Ne senden vaz geçerim, ne düşlerimden, Nede gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, İnan hayatı seni bana verdiği için, Seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum!!

Hayalin hafızamdan silinene kadar, Izdırabın saçlarım dökülene kadar, Ağlamaktan gözlerim kör oluncaya kadar Her dakika Seni Seveceğim...

Alaca Karanlığı Sevmem ben Ya gece olmalı ya gündüz Kurşun ya vurmalı yada namluda durmalı Sevgili dediğin ya senin gibi olmalı Yada hiç olmamalı..

Aşkım var dağlar bilemez, Sevgim var kimsenin aklı alamaz, Birde sen varsın ya bir tanem, Dünyada kimse böyle sevilemez...

Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin, Seni gördüğüm günden beri, Şarkılarda seni düşündüm, Gecelerimin parlayan yıldızı oldun..

Başını göğsüme yasladığımda tek bir düşmanım vardır; Geçip giden zaman.

Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, Mavi denize dalardım geriye bakmadan, Uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni, Ta ki beni sende bulana kadar.

Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın. Ama aranızda tek bir fark var, Onlar bin tane sen bir tanesin.

Kuyruklu yıldızlar vardır; Yetmiş yılda bir yaklaşır dünyaya... İnsan ömrü boyunca ya bir defa görür ya hiç... Ben gördüm, O da sensin bitanem...

Sen benim gökyüzümdün, denizim, topragimdin, Simdi bir hatira olamazsin belirsiz, uzak Biliyorsun bazi seyler vardir elimizde olmayan Iste öyle imkansiz birsey seni unutmak.Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8SENDE BİZE KATIL

SessizSokak.com da henüz yayınlanmamış bildiğin başka Anlamlı Sözler varsa, hemen bizimle paylaş.

İsim ya da Rumuzunuz :

Emailiniz :

Güvenlik kodu :   

Anlamlı Sözler sözü ekle