Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu sensin bebegim...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmali, tıpkı senin gibi.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa Özlenen Beklemek güzel seydir, gelecekse beklenen Sevmek güzel seydir, seviyorsa sevilen...

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün umutlar sende bütün özlemler beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

İnsanı uyandığında bin pişman eden, Geriye dönmek isteyip ama dönemeyince çaresizlikten delirten, Hayatta sadece bir kere görülecek harika bir rüyasın sen.

Sevgim sonsuz ama anlayana, Aşkım sonsuz ama yaşayana, Dostluğum gerçek ama paylaşana, Dertlerim sıradan ama unutturabilene, Sen "Birtanemsin", her zaman da öyle kalacaksın.

Dünyadaki bütün ağaçlar kalem, Denizler mürekkep olsa, Sana olan sevgimi yazamazlar.

Hayatta en güzel şeyler hep senin yoluna çıksın, Ama içimden bir yerlerde sana ait zavallı kalbim ister ki, Bu güzelliklerden birtaneside ben olayım.

Rüyaların en güzelini görürken, Tanrının seni korumak için gönderdiği Meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki En masum anında bile kimse sana zarar veremesin. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin.

Belki birgün beni unutturacak biri çıkacak karşına, Belki özlemeyeceksin beni, Gözyaşı da dökmeyeceksin belki , Ama bil ki bu gece yüreğimdesin, Her zaman ki gibi..

Aşkın Kalbindeyse.. Mutluluğun elindeyse, İstediğin iki kelimeyse SENİ SEVİYORUM...

Bir su gibi berrak, bir çiçek gibi sevgi yüklü, gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgim var sana.

Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ne bana senin gibi bir sevgili, Ne sana benim kadar seven bulunacak...

Birgün zaman kayar elimden tutamam. Sel gibi akan gözyaslarımı kurutamam. Öylesine sendeyim öylesine bendesin, Unutmak istesemde artık unutamam.

Ilık bir rüzgar esti, Nereden geldi bilmiyorum... nereye gidiyorsun diye sordum.. Özlenen herşeye dedi.. Aklıma sen geldin.. Çünkü özlenen bir tek sendin...

Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif, Sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun, Canım ağlamak istiyor yazmak bahane, Batan güneş umudumuz doğan güneş tesellimiz olsun.

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı Ve öyle çok düşmanı oldu ki, inan ben seninle onları aştım. Ve inanki seni seviyor olmak bile, Büyük bir nimet benim için...

Sen herzaman nerede olursam olayım, Ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin, Seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam, Ama şunu bil SENİ SEVİYORUM !!!!!!

Gün birgün sevdalanmış geceye. Gecede yakamoz düşürmüş denize. O günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş, Ta ki güneş tutulup, gölge düşürene dek sevdalarına.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmur damlaları kadar bol olsun O kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk Mutluluğu arayan mutsuzların umut ışığı olsun..

Senden ayrılacağımı her hatırladığımda, Dünya ayaklarımın altından kayar gibi oluyor. Çünkü sen benim için bir nefessin. Nefes almadan yaşayamam ki...

Zaman geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana, Birgün bir yerde bir şekilde yollarımızın ayrılacağını bilsemde, Nerede olduğunu öğrenmesemde, Yaşayacaksın hep içimde..

Neden zor bu kadar seni sevmek ve bulamamak, Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak, Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, Hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK...

Yine sıçrayarak uyandım uykumdan, ağlayasıya özlemiştim seni, Bir özlemki birikmişti gözkapaklarımda, dokunsalar ağlayacaktım inan, Neye yarar gökyüzünde güneş, Sen yokken yanımda...

Seni bir goncayken sevdim, şimdi gül oldun. Seni bir yağmur damlasıyken sevdim şimdi göl oldun. Ben mi? Ben bu çöldeyim şimdi, Sende serabım hiç dokunamadığım.

Bir Dilenci gibi Kapına Geleceğim. Beni görünce tanıyamayacaksın. Para vereceksin; Param var diyeceğim! Ekmek vereceksin; Karnım Tok Diyeceğim! "Öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda: "Bir zamanlar Sana Verdiğim Kalbimi" Diyeceğim!

Umut yazıyorum bir kır çiçeğinin taç yaprağına. Nice soğuklara dayanıyorda Bir sözünle kırılıverir diye korkuyorum...

Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana Bir fırça koydum kutuya, Cennet resmi yapıp içine gir diye, Düşler serpiştirdim içine, Düş kurmayı unutma diye.

Yanlızlıksa eğer seni korkutan korkma! ben yanındayım, Yok eğer yanlız kalmaksa istediğin kork! Çünkü seni bensiz bırakmıyacağım.

Gecenin en karanlık ve en derin anında, Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor, Ve bir yıldız bana göz kırpıyor. EMİNİM Kİ SENSİN ! !

Hasret kapimda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir sehirde gözlerim onu ariyor... Ne zaman seni düsünsem güzel bir bahar bahçesi olur güz bahçeleri En karanliklarda bile uzanir bir el, kendiliginden açar sabaha perdeleri

Ben sevdanin sokaginda oturuyorum… Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok sevecegim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin… Külü dudaklarin... Yalniz aranizda bir fark var sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun...

Dünde, bugünde, yarinda… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalniz hissettiginde elini kalbine koy; ben hep ordayim!

Günesin dogdugu da bir gerçek battigi da... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de... Ne çikar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek..

eni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.

Adını gökyüzüne yazdım bulutlar sildi Kumsala yazdım dalgalar sildi En sonunda kalbime yazdım kimse silemedi.

Seni tanımadan önce yanlızlığı, Seni tanıdıktan sonra varlığımı, Seni sevdikten sonra yaşadığımı, Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumu anladım...

Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni...

Dün kalbime atılmış bir tohum idin, Bugün ise köklerinle kalbimi saran bir çiçek.

Elimde denizde buldugum bir midye var, Denizden o kadar uzak ki tıpkı seninle benim gibi. Ama arada tek fark var o denize sen bana aitsin.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı, Ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, İnanki bir tanem hergün yağmur yağardı...

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek, Gündüzleri yıldızları görebilmek marifet, Aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet

Birgün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip, Ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, Yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, Sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bulutlara yükledim özlemimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, Yağmurları yağdırdım gözyaşlarımla, Küçücük melekler gönderdim, Seni öpmeye gelmediler mi?

Bugünü yaşıyorsam eğer, Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir.

Haritaya bakıyorum izin yok, Kitaplara bakıyorum yüzün yok, Sözlüklere bakıyorum ismin yok, Birde dönüp kendime bakıyorum, Senin benden başka adresin yok.

Bu gece pencereni açık bırak, Bir kuş uçurdum, biraz yorgun biraz ıslak, Başucuna bir tutam sevgi bırakacak.

Hep bir yıldız olmanı bekledim. Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye, Sonra vazgeçtim, Yıldız olursan ben ulaşamam diye...

Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer, Karaya vuran dalgalar "seni seviyorum" yazardı.Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8SENDE BİZE KATIL

SessizSokak.com da henüz yayınlanmamış bildiğin başka Anlamlı Sözler varsa, hemen bizimle paylaş.

İsim ya da Rumuzunuz :

Emailiniz :

Güvenlik kodu :   

Anlamlı Sözler sözü ekle