Kulaklarim sessizlige, gözlerim sensizlige, Gönlüm katlanirsa derde, Anlami yok yasamanin.. Nefes almak boşuna.. Senin olmadigin yerde ...

Seni ne yağmurlar, seller koparabilir kalbimden, Ne de deli gibi esen fırtına, Çünkü bir ağacın toprağa kök salması gibi bağlandım sana.

Her aşkın gökyüzünde bir meleği varmış. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlarmış... İnan ki aşkım bizim meleğimiz hiç ağlamayacak

Beni özlersen gökyüzüne bak. Yıldızların kuyruğuna kalbimin parçaları takılı. Yalnızlık seni üzerse elini kalbine koy gözlerini kapa. Ruhum orada çakılı....

Denizler mürekkep gökyüzü kalem oldu, Yıldızlara binlerce kez seni seviyorum yazdım, sende inandın . Ben seni sevmedim sana taptım..

Küçük bir özlem yakarsa yüreğini Ve acı çekersen hasretten yana beni an . Çünkü ben, içimde yüzbinlerce özleminle, Hergün seni anarak yaşıyorum.

Bunca çilenin sonu değilmi bir avuç toprak, Ölümden yana korkum yok, Tek korkum unutulmak.

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil Özlediğimi bil heran hiçbir şey seni sevmek gibi değil.

Artık bulutlara yazıyorum hasretimi, Yağmur yağınca anlarsın seni ne çok özlediğimi!...

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde, eğer ateş görürsen, Bilki o ateş senin için yanan kalbimdir.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun, Umutların gerçek gerçeklerin, mutlulukların sonsuz olsun..

Sen bazen en zifiri karanlık, bazen gecemin güneşi, Sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı, Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana, eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

En güzel yarinlar senin olsun, sen buna layiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlim canin sagolsun.

Bir kus olup gitsem, assam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasiya, koklasam seni...

Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlügün adini ask koyardim...

Sana nasil hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kisa, çiçegim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yasiyor...

Önceleri hasreti hiç tatmadım, Yarimden hiç ayrı kalmadım, Biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık, alışamadım.

Yanlızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, hüzün ellerin, Sen ise sadece benimsin B İ R T A N E M !!

Yüregimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yasatan tek duygu sensin bebegim...

Bir insanin idealleri olmali, sonsuzluk gibi. Bir insanin özlemi olmali, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanin bir tanesi olmali, tıpkı senin gibi.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda iyi geceler öpücügü, yanagini uzat.

Hani gözler vardir sözleri anlatir, hani sözler vardir gözleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa Özlenen Beklemek güzel seydir, gelecekse beklenen Sevmek güzel seydir, seviyorsa sevilen...

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün umutlar sende bütün özlemler beni sende arama, ben artık senin olmuşum.

İnsanı uyandığında bin pişman eden, Geriye dönmek isteyip ama dönemeyince çaresizlikten delirten, Hayatta sadece bir kere görülecek harika bir rüyasın sen.

Sevgim sonsuz ama anlayana, Aşkım sonsuz ama yaşayana, Dostluğum gerçek ama paylaşana, Dertlerim sıradan ama unutturabilene, Sen "Birtanemsin", her zaman da öyle kalacaksın.

Dünyadaki bütün ağaçlar kalem, Denizler mürekkep olsa, Sana olan sevgimi yazamazlar.

Hayatta en güzel şeyler hep senin yoluna çıksın, Ama içimden bir yerlerde sana ait zavallı kalbim ister ki, Bu güzelliklerden birtaneside ben olayım.

Rüyaların en güzelini görürken, Tanrının seni korumak için gönderdiği Meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki En masum anında bile kimse sana zarar veremesin. Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin.

Belki birgün beni unutturacak biri çıkacak karşına, Belki özlemeyeceksin beni, Gözyaşı da dökmeyeceksin belki , Ama bil ki bu gece yüreğimdesin, Her zaman ki gibi..

Aşkın Kalbindeyse.. Mutluluğun elindeyse, İstediğin iki kelimeyse SENİ SEVİYORUM...

Bir su gibi berrak, bir çiçek gibi sevgi yüklü, gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgim var sana.

Sanma ki yerin dolacak, Senden başka biri benim olacak, Ne bana senin gibi bir sevgili, Ne sana benim kadar seven bulunacak...Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8SENDE BİZE KATIL

SessizSokak.com da henüz yayınlanmamış bildiğin başka Anlamlı Sözler varsa, hemen bizimle paylaş.

İsim ya da Rumuzunuz :

Emailiniz :

Güvenlik kodu :   

Anlamlı Sözler sözü ekle